Představujeme Vám exkluzivní developerský projekt 27 designových řadových vilek, situovaný v blízkosti golfového hřiště u města Marbella, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Vybírat je možné ze 2 typů dispozic, se 4 nebo 5 ložnicemi. Všechny jednotky disponují suterénem, přízemím a prvním patrem se střešní terasou s bazénem odkud můžete obdivovat krásy města Marbella, hor i moře. Majitelé domů mohou rovněž využívat podzemní garáž.

Nemovitosti jsou zasazeny do svažitého terénu a nabízí nádherný výhled na Středozemní moře. Interiéry domů jsou navrženy ve vysoké kvalitě a vytvořeny tak, aby poskytly maximální komfort. Otevřené prostorné místnosti jsou díky velkým oknům plné přirozeného světla, mají krásný výhled do přírody a pomyslně tak propojují exteriér s interiérem. Vnitřním prostorám dominují světlé tóny a působí velmi elegantně a harmonicky.

Domy se nachází v zástavbě s velkými zahradami, společným venkovním bazénem, posilovnou, saunou, tureckými lázněmi či masážní místností. V okolí najdete početná golfová hřiště, michelinské restaurace, pláže s prestižním oceněním “Blue Flag”, ale i školy či nemocnice. Vše, co můžete potřebovat, je Vám nablízku.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa

Mapa