Marbella Lake, to jsou prvotřídní apartmány nacházející se v oblasti Nueva Andalucía, ve městě Marbella, v provincii Málaga.

Představujeme Vám nový projekt s názvem Marbella Lake. Jedná se o soukromou moderní výstavbu v samotném srdci údolí Golf Valley v oblasti Nueva Andalucía, pouhých 5 kilometrů od přístavu Puerto Banús. Komplex nabízí celkem 98 apartmánů rozmístěných v několika tří podlažních budovách navržených v moderním středomořském stylu.

Apartmány se 2 a 3 ložnicemi, nádherné střešní apartmány či mezonety jsou obklopeny pečlivě upravenými zahradami a čtyřmi společnými bazény.

Projekt Marbella Lake byl navržen tak, abyste si z každého apartmánu, z obývacího pokoje anebo z prostorné terasy, mohli vychutnat impozantní výhled. Design sdílených prostorů Marbella Lake se nese v duchu Boho a Country stylu. Prim hrají přírodní materiály, barvy jsou kombinovány tak, aby vše bylo vyvážené a zapadalo do místní krajiny. Díky promyšlenému pojetí celý koncept působí uvolněným a klidným dojmem.

Bytové jednotky s kvalitními povrchovými úpravami budou dodávány plně vybavené a připravené k nastěhování. Ke každé jednotce náleží komora a garážové stání. Výstavba by měla být zahájena během prvního čtvrtletí roku 2021 a domy budou předány během třetího čtvrtletí roku 2023.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • komora
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa