Tato nová výstavba rezidenčního komplexu s luxusními samostatně stojícími vilami se bude nacházet v uzavřeném areálu v přímořské oblasti New Golden Mile u města Marbella, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Nemovitosti budou situovány pouhých 10 minut chůze od pláže a luxusního hotelu Puente Romano s pestrou nabídkou služeb a pět minut jízdy automobilem od centra města Marbella a přístavu Puerto Banus.

Vily jsou navrženy renomovaným místním architektem, budou postaveny z velmi kvalitních materiálů a nabídnou dokonalou kombinaci luxusu a pohodlí. Dům bude mít celkem 4 ložnice a 4 koupelny, velký obývací pokoj, plně vybavenou designovou kuchyni, dále podlahové vytápění v přízemí a prvním patře, klimatizaci, soukromý bazén a garáž pro několik vozidel. Nespornou výhodou této vily bude plně zařízený samostatný obytný prostor v suterénu, který může sloužit jako samostatné bydlení pro Vaše hosty. V nejvyšším patře domu se bude nacházet rozlehlá střešní terasa, kde bude možné instalovat venkovní kuchyni, vířivku i posezení.

V nabídce je aktuálně první fáze projektu, která se skládá z 5 vil. Dokončení prací je naplánováno na období od března 2023 do června 2023 v závislosti na vybrané jednotce.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa