Tento exkluzivní developerský projekt se bude nacházet v přímořské oblasti Las Chapas, nedaleko města Marbella, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Jedinečná výstavba nedaleko pláže nabídne prostorné apartmány a dvojvily postavené z těch nejkvalitnějších materiálů a nadstandardně vybavené společné prostory.

K dispozici budou bytové jednotky se 3 nebo 4 ložnicemi. Celý resort byl navržený tak, aby poskytoval jedinečný zážitek z bydlení, a proto nabízí výjimečnou škálu materiálů včetně špičkových porcelánových obkladů a dlažeb, prostorné kuchyně s kvalitními spotřebiči, soukromý bazén u každé jednotky, klimatizaci, kompletní systém domácí automatizace, elektrické žaluzie, podlahové vytápění v celém domě, privátní garáž pro minimálně dvě vozidla, předinstalované zařízení pro nabíjení elektromobilů a další… Samozřejmostí je i možnost individuálních klientských úprav jednotek ve výstavbě.

Komplex bude obklopen pečlivě upraveným areálem se zelenými plochami a dvěma venkovními bazény. Majitelům bude dále k dispozici plně vybavené SPA, posilovna o rozloze 200 m2, coworkingový prostor, venkovní cvičiště pro meditaci a jógu a 40 metrů dlouhý krytý bazén. Resort se bude pyšnit unikátním prvkem, kterým bude zavěšený nekonečný “infinity” bazén s dechberoucím výhledem na moře a hory, doplněný koktejlovým barem.

Kromě jiného se výstavba bude nacházet 4 km od města Marbella, které je proslulé mezi turisty i místními a kde najdete pestrou nabídku obchodů, služeb i volnočasových aktivit. V okolí na Vás čekají i početná golfová hřiště, která jsou celoročně krásně zelená díky příznivému podnebí.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

    Mapa