Exkluzivní dvoupodlažní vily zasazené do nádherného prostředí se 3 ložnicemi, parkovištěm, zahradou a soukromým bazénem.
Zástavba se nachází uprostřed města La Manga del Mar Menor, v provincii Murcia, na pobřeží Costa Cálida. Nemovitosti se středomořským designem a s prvotřídními, kvalitními povrchovými úpravami, byly navrženy a postaveny tak, aby svým budoucím majitelům poskytly potřebný komfort a útulné zázemí.

První patro představuje rozlehlý světlý prostor, který tvoří kuchyně, jídelna a obývací část. Součástí otevřené kuchyně je také praktický snídaňový bar. Místnost nabízí skrze velká okna výhled na terasu a bazén. Ve stejném patře je dále ložnice s vestavěnou skříní, která má rovněž výhled do zahrady a na bazén. V horním poschodí se nacházejí další dvě ložnice a samostatná koupelna. Hlavní ložnice má vlastní vstup na terasu a náleží k ní prostor, který lze využít buďto jako šatnu nebo jako privátní koupelnu. Přilehlý pozemek je dostatečně velký k vytvoření krásné zahrady dle Vašich přání a potřeb.
Město La Manga ležící na výběžku u laguny Mar Menor je krásným přírodním úkazem a je oblíbeným a vyhledávaným cílem. V okolí jsou nejrůznější restaurace, obchody a zejména okouzlující pláže.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa