Představujeme Vám nádhernou a exkluzivní rezidenční čtvrť tvořenou stylovými domy se 3 ložnicemi a střešní terasou. Výstavba se nachází v městečku Los Montesinos, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Nemovitosti jsou zasazeny do přírodního prostředí a jsou rozmístěny tak, aby co nejlépe využily potenciál okolního prostoru. Obytná část je situována v přízemí domu, zde je k dispozici otevřená kuchyně, plně zařízená a vybavená kvalitními spotřebiči. Dále prostorný obývací pokoj s jídelnou, který se otevírá na terasu a soukromou zahradu náležící k domu. V zahradě lze v rámci příplatkové výbavy instalovat privátní bazén. Ložnice disponují vestavěnými skříněmi a přímým vstupem na zahradu. Pozemek je dostatečně prostorný, a lze se na něm realizovat, ať už jsou Vaše záliby jakékoliv. Od záhonů, přes dětské hřiště až po relaxační zónu, kde můžete odpočívat při západu slunce.

Los Montesinos je malé městečko s veškerou potřebnou občanskou vybaveností, s výbornou dostupností hlavních komunikačních tras, po kterých se rychle a pohodlně dostanete do měst, jako je Guardamar del Segura a Torrevieja. Na své si tu přijdou i milovníci golfu, golfové hřiště Vistabella s obytnou zónou je vzdáleno jen několik minut jízdy automobilem.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa