Designová moderní vila se 3 ložnicemi a vlastním bazénem se bude nacházet v obytné části Los Montesinos, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Tato samostatně stojící nemovitost se dále bude pyšnit vlastní střešní terasou s panoramatickým výhledem, parkovacím místem a její obytná část nabídne dostatek prostoru a komfortu pro Vás i Vaši rodinu.

Vnitřní dispozici se bude skládat z prostorného obývacího pokoje propojeného s jídelnou, odkud se budete moci dostat ven na terasu. Přilehlá, plně vybavená kuchyně v americkém stylu zaujme svým čistým elegantním designem, v jehož duchu se ponese celý interiér. Tomu budou dominovat světlé tóny, jednoduché linie a přírodní materiály. Dále zde budou 2 koupelny, z nichž jedna bude náležet k hlavní ložnici. Z dalšího vybavení lze zmínit vestavěné skříně v ložnicích, předinstalovanou klimatizaci nebo praktické elektrické žaluzie.

Výstavba se bude nacházet v rezidenční čtvrti v blízkosti supermarketu, barů a restaurací. Veškeré potřebná občanská vybavenost je vzdálená 5 minut jízdy automobilem, na pláže se dostanete za 15 minut jízdy a na golfová hřiště za 10 minut.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa