Tyto nadčasové, samostatně stojící vily se 4 ložnicemi se nachází v malém městě Los Montesinos, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Dům nabízí kromě nadstandardního počtu ložnic i 3 koupelny, terasy v přízemí i patře a velký soukromý pozemek s parkovištěm a bazénem.

V prvním patře jsou 2 velmi prostorné a světlé ložnice s výhledem do zadní části zahrady. Obě disponují vestavěnými skříněmi. Dále tu najdete samostatnou koupelnu a velkou místnost propojující kuchyni, jídelnu a obývací pokoj. Ve druhém patře je pak další ložnice, samostatná koupelna a hlavní ložnice s vlastní koupelnou a s přístupem na prostornou terasu. Interiér nemovitosti je velmi vzdušný, elegantní a díky velkým oknům plný přirozeného světla.

Městečko Los Montesinos, situované v srdci pohoří Vega Baja, obklopené voňavými citronovníky, disponuje všemi potřebnými službami a nabízí vynikající přístup k hlavním komunikačním trasám, po kterých se rychle a pohodlně dostanete do měst, jako je Guardamar del Segura nebo Torrevieja.
Na své si přijdou i nadšení hráči golfu, hřiště Vistabella Golf s rezidenční zónou je vzdáleno jen několik minut jízdy automobilem. Kromě toho se v blízkosti nachází i přírodní rezervace proslulá díky svým lagunám s růžově zbarvenou vodou. Vyžití i zajímavých míst je v okolí spousta pro dospělé i děti.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa