Nepromeškejte jedinečnou příležitost získat apartmán v této nově postavené budově v centru Estepony, na pobřeží Costa del Sol a jako bonus pouhou 1 minutu od pláže.

LIVING ESTEPONA je nádherný rezidenční projekt s 23 apartmány; jedním apartmánem s 1 ložnicí a 22 apartmány se 2 ložnicemi.

Koncept LIVING ESTEPONA ztělesňuje zcela novou definici středomořského životního stylu. Ta se odráží nejen v architektuře celé výstavby, jež je citlivě zakomponována do středomořského stylu bydlení a života na jihu Španělska, ale také veškerým dostupným komfortem a možnostmi, jak trávit volný čas. Výstavba je nedaleko od více než 2,4 km dlouhé pláže La Rada. Budova disponuje komfortními a funkčními prostory.

Apartmány se 2 ložnicemi mají celkovou plochu od 88 m² do 105 m². Privátní parkovací místa se nacházejí v podzemí a z garáží je do domu přístup výtahem.

Nemovitost má zcela ideální polohu pro poznávání nejkrásnějších koutů Andalusie. Ať už si ji zvolíte jako místo, kde budete trávit prázdniny anebo místo k trvalému bydlení, budete nadšeni z jejího umístění – v srdci Costa del Sol a města Estepona, jen pár minut od přístavu Estepona Marina, díky tomu představuje Living Estepona unikátní a ojedinělou příležitost. Žít v blízkosti jedné z nejsymboličtějších pláží na pobřeží Costa del Sol a mít na dosah nepřeberné množství služeb a volnočasových zařízení je snem nejednoho z nás.

Významná a zajímavá místa v blízkosti:

Puerto Banús: 20 minut

Marbella: 30 minut

Málaga: 1 hodina

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa