Představujeme Vám tento luxusní developerský projekt tvořený třemi elegantními samostatně stojícími vilami ve městě La Mata, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Jižně orientované vily, pyšnící se moderním designem, se nachází pouhých 70 metrů od jedné z nejkrásnějších pláží pobřeží Costa Blanca.
Vily budou postaveny ve skandinávském stylu za pomoci nejmodernějších stavebních technik a k jejich výstavbě budou použity pouze vysoce kvalitní materiály. Jedná se o první stavbu ve Španělsku, kde bude použit systém speciálních patentovaných zateplených zdí vytvořený v Norsku. Vily budou postavěny na klič a v jejich ceně jsou zahrnuty spotřebiče, klimatizace a vodní podlahové vytápění.

K dispozici budou 4 prostorné ložnice a 3 koupelny. V prvním patře vily se rozprostírá prostorný obývací pokoj laděný do bílé barvy propojený s jídelnou a kuchyní. Naleznete zde také hlavní ložnici propojenou s koupelnou a předsíň s vestavěnými skříněmi. Z obývacího pokoje se prosklenými dveřmi, jež místnosti propůjčují dostatek denního světla, dostanete na jižně orientovanou terasu s posezením a výhledem na pláž. Druhé patro disponuje 3 ložnicemi, 2 koupelnami a úložnou komorou. Ze dvou ložnic je možný přístup na terasu s bazénem. Dominantou je prostorná střešní terasa nabízející dechberoucí výhledy na Středozemní moře a okolí města La Mata.

Pozemek se pyšní zahradou s parkovacím stáním. Dostatek úložného prostoru je zajištěn sklepní skladovací komorou.

V okolí zástavby se nachází veškerá občanská vybavenost, naleznete zde promenádu, supermarkety, restaurace, bary a kavárny. Vily jsou vzdáleny od centra La Mata pouhých 600 metrů. La Mata, městečko na předměstí Torrevieja, nabízí velké množství obchodů, bank, lékáren, zdravotnických zařízení a pošt. Dva a půl kilometru dlouhá písečná pláž La Mata Beach je jednou z nejoblíbenějších a nejkvalitnějších pláží v regionu. V blízkostí se rozprostírají také tři národní parky vhodné pro pěší turistiku.

V současné době probíhá dostavba projektu. Předpokládaný termín dokončení je březen tohoto roku.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • střešní terasa
  • terasa
  • u moře

Mapa