DOMY V GOLFOVÉM AREÁLU ALENDA GOLF V PROVINCII ALICANTE, ŠPANĚLSKO

Tato soukromá zástavba krásných řadových domů se 3 ložnicemi kombinuje klidnou oblast golfového hřiště Alenda s rušnějším nočním životem na pláži, k níž se dostanete za pouhých 15 minut. Jedná se o výjimečnou nabídku ve vyhledávané oblasti.

K prodeji jsou domy se 3 ložnicemi, 2 koupelnami, samostatnou toaletou, šatnou, a suterénem o rozloze 65 m2.

Celková rozloha:

Zastavěná plocha: 105 m2

Terasa: 14 m2

Střešní terasa: 50 m2

Zahrada: 24 m2

Aktuální nabídka:

Fáze I: dokončení únor 2022

Fáze II: dokončení únor 2023

Všechny jednotky mají plně vybavenou kuchyň se sklokeramickou varnou deskou, digestoří a troubou. Součástí standardní výbavy je před instalované plynové ústřední topení, klimatizace a vestavěné skříně ve všech ložnicích.

K domu náleží zahrada a soukromé parkoviště.

Na terase si můžete vychutnávat jak dobré pokrmy a chvíle s Vašimi blízkými, tak výhled na velkolepé pohoří Sierra de las Aguilas čí nádherné golfové hřiště. Součástí rezidenční výstavby je řada soukromých zahrad, společný bazén, klubovna, dvojjazyčná anglicko-španělská škola, supermarket, restaurace a bar, fitness centrum a tenisové kurty. Nedaleko se nachází historická vesnice Monforte del Cid, která nabízí celou řadu různých služeb. Na letiště v Alicante se dostanete za 15 minut jízdy automobilem.

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ NA COSTA BLANCA: GOLFOVÝ KLUB ALENDA

Zejména kvůli krásnému celoročnímu klimatu a úžasným možnostem je Costa Blanca ideální oblastí nejen pro hraní golfu, ale také pro investici do “golfové” nemovitosti. V okolí se nachází více než 15 golfových hřišť, například El Patio Golf Club, které je pouhé 3 kilometry od Alicante a navrhl jej Severiano Ballesteros, anebo další golfové hřiště Font del Llop Golf Club nedaleko hřiště Alenda. Golfový klub Alenda je 18ti jamkové hřiště s odděleným hřištěm pitch & putt.

Využijte jedinečnou příležitost pořídit si “golfovou” nemovitost v Alicante, a to za exkluzivní cenu.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa