Představujeme Vám nový developerský projekt, který se rozprostírá v pohoří Sierra de las Nieves, na úbočí hory La Concha a v blízkosti letoviska Sierra Blanca Country Club. Oblast je výjimečná svou přírodní krásou, lesy starými stovky let a panoramatickým výhledem na Marbellský záliv, Gibraltar či velkou vodní nádrž Istán.

Nové letovisko tvoří 7 menších obytných částí s apartmány a dvojdomky. V rámci prodeje první fáze si můžete vybrat z celkem 32 exkluzivních, jižně orientovaných, apartmánů s překrásným panoramatickým výhledem díky jejich umístění v nejvyšší části zástavby.

Projekt zahrnuje 4 bloky o 3 podlažích s moderními domy s rustikálním designem, který zapadá do místního přírodního prostředí. Dále apartmány i střešní apartmány se 2 a 3 ložnicemi, velkými terasami či střešními terasami.

Jednotky se dodávají plně vybavené, s kvalitními povrchovými úpravami a budou připravené k nastěhování. K apartmánům náleží podzemní parkovací stání a komora.

V komplexu jsou k dispozici společné bazény a upravené zahrady osázené místními druhy rostlin. Novou zástavbu propojují široké silnice s chodníky, nachází se zde i parkoviště pro návštěvníky.

Obec Istán leží na půli cesty mezi pobřežím Costa del Sol a pohořím Sierra de las Nieve. Na straně pohoří na Vás čeká panenská příroda, u pobřeží pak pláže, golfová hřiště, pestrá nabídka gastronomie, nákupní centra a mnoho volnočasových aktivit. Za pouhých 10 minut automobilem se dostanete do mezinárodních škol, tenisové akademie Manolo Santana anebo na úžasné pláže Golden Mile. Město Marbella i přístav Puerto Banús se nacházejí jen několik kilometrů od zástavby.

Tento projekt na pobřeží Costa del Sol nabízí jedinečný zážitek a moderní bydlení v dokonalém souladu s okolní přírodou. Výstavba domů právě probíhá a dokončení se očekává v září 2023.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa