– PRODÁNO –

Zcela nový projekt krásných, minimalistických vil v docházkové vzdálenosti od pláže, situovaný ve městě Guardamar del Segura, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Hlavními prvky této výstavby jsou moderní architektura s důrazem na dostatek prostoru a světla. Každá vila se může pochlubit vlastním bazénem, velkými terasami a střešní terasou s bezkonkurenčním výhledem na Středozemní moře.

Domy jsou rozmístěny ve 2 podlažích a mají celkem 4 ložnice a 4 koupelny. Centrální část je tvořena prostorným pokojem s kuchyní, jídelnou a obývákem. Terasy i zahrady disponují dostatkem místa k realizování posezení, relaxačních zón či dětského hřiště. Samozřejmostí je i soukromé parkoviště.
Jedná se o jedinečný koncept vil v perfektní lokalitě v blízkosti veškerých obchodů, mnoha krásných pláží, restaurací, památek a volnočasových aktivit. Počet nemovitostí v nabídce je limitovaný.
Guardamar del Segura, je známé po celé provincii jako součást přírodního parku Las Lagunas de La Mata. Kromě toho se v obci nachází chráněná přírodní oblast s dunami a borovicemi, která je začleněna do samotného města a rozprostírá se až téměř k moři. Guardamar je také komunikacemi dobře propojeno s hlavními pobřežními městy na jihu provincie a nabízí kvalitní služby a pestrý společenský život.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa