Developerský projekt s celkem 135 apartmány se 2 nebo 3 ložnicemi se bude nacházet ve čtvrti El Raso, ve městě Guardamar del Segura, v provincii Alicante na pobřeží Costa Blanca. Rezidenční komplex nabízí moderní bydlení vyznačující se špičkovou kvalitou a minimalistickým designem interiéru.

Místnosti jsou laděny do světlých tónů, které jim propůjčují dostatek denního světla. Kromě 2 nebo 3 ložnic naleznete v apartmánech také 2 koupelny se sprchovými kouty walk-in a obývací pokoj propojený s kuchyní. K poklidnému trávení volného času vybízí prostorné terasy s posezením. V nabídce jsou také luxusní podkrovní byty se střešní terasou, z níž se můžete kochat výhledem na okolní přírodu. Součástí střešní terasy je také gril, sprcha a soukromá vířivka.

Exteriér komplexu se pyšní velkými otevřenými prostory, zelení a bazénem, a nabízí tak poklidná místa k odpočinku a relaxaci. K dispozici je rovněž tělocvična, sauna a dětské hřiště. Poblíž komplexu se nachází slaná laguna, která díky své unikátní biodiverzitě a nádherné přírodě přímo vybízí k procházkám nebo cyklistice. V dochozí vzdálenosti naleznete písečné pláže pobřeží Costa Blanca, například pláž El Moncayo. Blízké okolí komplexu nabízí veškerou občanskou vybavenost, což jej činí ideálním místem pro život.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa