– PRODÁNO –

Tento developerský projekt s patrovými apartmány bude vybudován ve městě Guardamar del Segura, v provincii Alicante, v jižní části pobřeží Costa Blanca.

Bytové jednotky se 3 ložnicemi a 3 koupelnami nabídnou dokonalé rozdělení dispozice tak, aby využily veškerý dostupný prostor. Přízemí bude koncipováno jako otevřená místnost propojující kuchyni a obývací pokoj. Z této centrální místnosti se velkými dveřmi dostanete na soukromou terasu. Současně na tomto patře najdete i koupelnu s toaletou. Další obytná část domu, ve druhém patře, nabídne celkem 3 ložnice a 2 koupelny. Hlavní ložnice bude disponovat vlastní koupelnou a zbylé dvě ložnice lze libovolně využít jako dětské pokoje, pokoje pro hosty, pracovnu aj. Všechny ložnice budou mít také vestavěné skříně.

K jednotkám bude dále k dispozici parkovací místo a ve společných prostorách najdete jak velký bazén, tak i zelené plochy.

Lokalita této výstavby je vskutku krásná i praktická. Město Guardamar del Segura je dokonale propojeno s hlavními pobřežními městy na jihu provincie a nabízí snadný a rychlý přístup k nejdůležitějším komunikačním trasám. Obec se může pochlubit i velmi dobrými službami, bohatým společenským životem a velkým počtem domácích i zahraničních návštěvníků, kteří sem každoročně přijíždějí, aby si užili slunce, pláže, přírodu i kulturu. Ve městě se nachází chráněná přírodní oblast dun a borovic, která tvoří souvislý pás sahající až k mořskému pobřeží. Za návštěvu jistě stojí i nedaleké malebné pláže La Marina nebo La Mata.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa