Báječné apartmány s výhledem na moře nacházející se v Gran Alacant, pouze kousek od centra města Alicante. Zcela nově vybudovaný komplex nabízí 170 designových bytových jednotek se 2 až 3 ložnicemi, 2 koupelnami, výhledem na moře, nedalekou pláží, bazénem v komplexu a soukromými zahradami.

Dostupné jsou tyto dispozice:

Apartmán 1: 2 ložnice, 2 koupelny, rozloha bytu od 82,36 m², s terasou o rozloze od 29,88 m².

Apartmán 2: 3 ložnice, 2 koupelny, rozloha bytu od 102,26 m², s terasou o rozloze od 39,50 m².

Přízemní apartmán 1: 2 ložnice, 2 koupelny, rozloha bytu od 89,53 m², zahrada o rozloze od 55,31 m², s terasou o rozloze od 29,29 m².

Přízemní apartmán 2: 3 ložnice, 2 koupelny, rozloha bytu od 92,02 m², s terasou o rozloze od 54,20 m².

Střešní apartmán: 2 ložnice, 2 koupelny, rozloha bytu od 83,10 m², střešní terasa o rozloze od 80,85 m² a terasa o rozloze od 17,20 m².

Apartmány jsou navrženy a zbudovány s ohledem na vysoké standardy, nachází se v soukromém komplexu se společným bazénem, privátním podzemním parkováním, zahradami, venkovním fitness, parkováním pro cyklistická kola a hřištěm pro děti. Komplex je situován 10 minut pěší chůze od pláže a přírodní rezervace.

Gran Alacant je jeden z nejblíže položených resortů od letiště v Alicante (přibližně 10 minut cesty automobilem) a od centra města Alicante (přibližně 15 minut cesty automobilem). Díky pravidelným a dostupným autobusovým spojům se snadno dostanete nejen na letiště, ale i do kouzelného přístavního města Santa Pola. Dalším benefitem jsou nedaleké překrásné písečné pláže jako například pláž El Carabassí, která se pyšní nádhernými a čistými písečnými dunami, borovými háji a můžete si zde vyzkoušet i řadu vodních sportů. Jen pár minut od komplexu se nachází vesnička Arenales del Sol, jejíž proslulé pláže a zejména pak promenády jsou oblíbeným cílem běžců, cyklistů i milovníků pěší turistiky. Kromě aktivního vyžití najdete poblíž Gran Alacant i přírodní park The Clot de Galvany. Zdejší divoká příroda přímo vybízí ke krásným procházkám anebo pikniku.

Samozřejmostí jsou dostupné obchody a služby. V Gran Alacant najdete obchodní centra, místní malé obchodníky, trhy, bary, restaurace, areály pro sportovní i volnočasové vyžití, školy, lékařské služby, lékárny, banky, knihovny, kostel, parky aj.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • komora
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa