Představujeme Vám developerský projekt s dvoupatrovými domy s 1 ložnicí, které se budou nacházet v obytné čtvrti Monte y Mar, ve městě Gran Alacant, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.
Jedná se o nemovitosti, které se budou vyznačovat jednoduchými liniemi a moderním designem uvnitř i zvenčí. Díky velkým oknům budou domy disponovat dostatkem světla prakticky po celý den. Každá jednotka bude vlastnit venkovní parkovací stání a terasu v přízemí. Vnitřní dispozice se bude lišit v uspořádání ložnic a obytných prostor. Nabídne 1 až 2 koupelny a samostatnou kuchyni nebo kuchyni propojenou s obývacím pokojem a jídelnou.


Nemovitosti budou disponovat připravenými rozvody k instalaci klimatizace, tepelným čerpadlem a bezpečnostními dveřmi. V interiérech bude použitý bílý nátěr a prvotřídní keramické podlahy.
V blízkosti výstavby pak najdete vše, na co si jen vzpomenete. Od nepřeberných druhů obchodů, nákupních center, pravidelných trhů, služeb, škol, nemocnic, úřadů až po parky a možnosti volnočasových i sportovních aktivit. Dlouhá písečná pláž El Carabassí Beach je vzdálená asi 5 minut jízdy automobilem a nabízí celou řadu vodních sportů. V nedalekém městě Arenales del Sol se nachází i promenáda, kterou si oblíbili zejména běžci a cyklisté. Navštívit můžete i malé rybářské město Santa Pola a necelých 15 minut jízdy Vás pak dělí od center měst Alicante nebo Elche.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa