– PRODÁNO –

Nepřehlédněte tento developerský projekt s moderními apartmány se 3 ložnicemi, které budou vystavěny ve městě Gran Alacant, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Apartmány se budou nacházet v celkem 8 řadových dvoupodlažních vilkách a v nabídce budou dva typy bytových jednotek, přízemní se soukromou zahradou a jednotky v patře s balkonem a soukromou střešní terasou. Na zahradě bude možné vybudovat nekryté parkovací stání. Sdílené prostory majitelům dále nabídnou jak zelené plochy, tak bazén.

Vnitřní dispozice bude mít kromě ložnic 2 koupelny, dále samostatnou kuchyni anebo kuchyni propojenou s obývacím pokojem. V případě bytových jednotek umístěných v patře povede z ložnice vstup na terasu odkud se po schodech dostanete dále na střešní terasu.

Nemovitosti budou disponovat připravenými rozvody k instalaci klimatizace, tepelným čerpadlem a bezpečnostními dveřmi. V interiérech bude použitý bílý nátěr a majitelé si mohou vybrat mezi keramickými nebo laminátovými podlahami.

V blízkosti výstavby pak najdete vše, na co si jen vzpomenete. Od nepřeberných druhů obchodů, nákupních center, pravidelných trhů, služeb, škol, nemocnic, úřadů až po parky a možnosti volnočasových i sportovních aktivit. Dlouhá písečná pláž El Carabassí Beach je vzdálená asi 5 minut jízdy automobilem a nabízí celou řadu vodních sportů. V nedalekém městě Arenales del Sol se nachází i promenáda, kterou si oblíbili zejména běžci a cyklisté. Navštívit můžete i malé rybářské město Santa Pola a necelých 15 minut jízdy Vás pak dělí od center měst Alicante nebo Elche.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa

Mapa