Luxusní apartmány a dvoupodlažní apartmány s nádherným výhledem na moře v Gran Alacant. Tento jedinečný rezidenční komplex se skládá ze 74 bytů se 2 až 3 ložnicemi o rozloze od 60,95 m² do 91,35 m². Přízemní apartmány disponují soukromou zahradou, střešní apartmány pak soukromou střešní terasou. Nachází se zde i dva dvoupodlažní apartmány a rozloze 97,94 m² a 100,51 m². Všechny bytové jednotky jsou orientovány tak, abyste si užili jedinečný výhled na moře. Dokončení v prosinci 2021.

Apartmány nabízí prostorné, světlé místnosti a velké terasy, některé apartmány pak disponují přímým vstupem ke garážovému parkování. Komplex skýtá současně řadu sdílených prostor, jako je místo ke grilování, dětské hřiště, posilovna, 2 bazény, vířivka, parkování pro cyklistická kola, prostor k relaxaci a odpočinku a exkluzivní výhled na Středozemní moře a pláž Carabasi. Všechny bytové jednotky mají zabudovanou klimatizaci, podlahové topení v koupelně, elektrické žaluzie, soukromé parkovací stání v podzemní garáži a sadu spotřebičů.

Gran Alacant je jeden z nejblíže položených resortů od letiště v Alicante (přibližně 10 minut cesty automobilem) a od centra města Alicante (přibližně 15 minut cesty automobilem). Díky pravidelným a dostupným autobusovým spojům se snadno dostanete nejen na letiště, ale i do kouzelného přístavního města Santa Pola. Dalším benefitem jsou nedaleké překrásné písečné pláže jako například pláž El Carabassí, která se pyšní nádhernými a čistými písečnými dunami, borovými háji a můžete si zde vyzkoušet i řadu vodních sportů. Jen pár minut od komplexu se nachází vesnička Arenales del Sol, jejíž proslulé pláže a zejména pak promenády jsou oblíbeným cílem běžců, cyklistů i milovníků pěší turistiky. Kromě aktivního vyžití najdete poblíž Gran Alacant i přírodní park The Clot de Galvany. Zdejší divoká příroda přímo vybízí ke krásným procházkám anebo pikniku.

Samozřejmostí jsou dostupné obchody a služby. V Gran Alacant najdete obchodní centra, místní malé obchodníky, trhy, bary, restaurace, areály pro sportovní i volnočasové vyžití, školy, lékařské služby, lékárny, banky, knihovny, kostel, parky aj.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa