Nabízíme Vám developerský projekt dvojvilek s 1 ložnicí, které se budou nacházet ve městě Gran Alacant, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.


Jedná se o nemovitosti, které budou představovat designové, komfortní a praktické bydlení. Díky oknům ve všech místnostech včetně koupelen nebudou mít budoucí majitelé nouzi o dostatek denního světla. Každá jednotka bude disponovat soukromým pozemkem se zelenou plochou a terasou, na který bude možné instalovat privátní bazén. Na pozemku se bude současně nacházet parkovací stání.
Vnitřní dispozice se bude lišit v uspořádání ložnic a obytných prostor. Nabídne 1 až 2 koupelny a samostatnou kuchyni nebo kuchyni propojenou s obývacím pokojem a jídelnou.
Nemovitosti budou disponovat připravenými rozvody k instalaci klimatizace, tepelným čerpadlem a bezpečnostními dveřmi. V interiérech bude použitý bílý nátěr a majitelé si mohou vybrat mezi keramickými nebo laminátovými podlahami.


V blízkosti výstavby pak najdete vše, na co si jen vzpomenete. Od nepřeberných druhů obchodů, nákupních center, pravidelných trhů, služeb, škol, nemocnic, úřadů až po parky a možnosti volnočasových i sportovních aktivit. Dlouhá písečná pláž El Carabassí Beach je vzdálená asi 5 minut jízdy automobilem a nabízí celou řadu vodních sportů. V nedalekém městě Arenales del Sol se nachází i promenáda, kterou si oblíbili zejména běžci a cyklisté. Navštívit můžete i malé rybářské město Santa Pola a necelých 15 minut jízdy Vás pak dělí od center měst Alicante nebo Elche.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa