Tento výjimečný developerský projekt s apartmány se bude nacházet na klidném místě, v blízkosti přírody, v rezidenční čtvrti Torreblanca del Sol, nedaleko města Fuengirola, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Resort si klade za cíl zaujmout nejen svým moderním designem, ale především dostupným komfortem a udržitelným, ekologicky nenáročným provozem.

Výstavba bude situována mezi mořem a horami a bude vybavena nádhernými sdílenými prostory jako je posilovna, sauna, pracovní místnost, prádelna s nepřetržitým provozem, společenský klub, bazény a samozřejmě krásné udržované zahrady. Poskytne tak dostatek možností k odpočinku i zábavě.

Projekt budou tvořit 2 budovy o 4 nebo 5 podlažích s různými typy apartmánů. K dispozici budou jednotky se 2 a 3 ložnicemi a každá z nich bude mít vlastní velkou terasu, zahradu nebo střešní terasu.
Interiéry se pochlubí nadčasovým designem a množstvím přirozeného světla díky instalaci velkých oken a terasových dveří. Ke každému apartmánu bude náležet 1 parkovací místo. Skladovací komora a další parkovací stání budou k dispozici v rámci příplatkové výbavy.

Výstavba bude v těsné blízkosti autobusové zastávky i vlakové stanice, která má přímé spojení s letištěm. Současně se bude nacházet nedaleko přístavu, pláží, škol, nákupních center, restaurací a golfových hřišť.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa