Nová výstavba luxusních vil se 4 ložnicemi nacházející se mezi městy Finestrat a Benidorm, v provincii Alicante na pobřeží Costa Blanca.

Dvoupodlažní vily s krásným výhledem jsou situovány v rezidenční čtvrti Campana Bay, v komplexu Campana Garden. V přízemí je světlý obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, odkud se velkými prosklenými dveřmi dostanete na terasu a do zahrady. Dále je v tomto patře ložnice a samostatná koupelna. V prvním poschodí jsou další dvě ložnice, každá s vestavěnými skříněmi, vlastní koupelnou a s přístupem na terasu. Majitelům je k dispozici také soukromé parkoviště a za příplatek je možné instalovat na pozemku privátní bazén.

Rezidenční komplex se nachází v jedinečné lokalitě, která díky své geografické poloze patří k místům s nejvyšším počtem slunečních hodin za den na celém pobřeží Costa Blanca a může se pochlubit průměrným počtem 320 slunečných dnů za rok. Lokalita je obklopena vyhlášenými plážemi, které jsou rok co rok oceňovány pro svou kvalitu, bezpečnost, čistotu a služby.

Město Finestrat zaujme i svou okolní přírodou. Staré město se nachází na úpatí hory Puig Campana, zatímco La Cala de Finestrat je oblíbeným místem turistů, kteří si chtějí užít moře. Na půli cesty mezi mořem a horami se nachází jedna z nejexkluzivnějších rezidenčních oblastí severního pobřeží Costa Blanca. Prostředí poseté vilami a luxusními obytnými čtvrtěmi. Nabídka volnočasových aktivit v nedalekém městě Benidorm, blízkost jeho pláží a podnebí činí z této lokality jednu z nejatraktivnějších destinací na severním pobřeží.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa