Představujeme Vám 1. fázi developerského projektu s apartmány a řadovými rodinnými domy, který bude situovaný mezi městy Finestrat a Benidorm, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Výstavba se bude nacházet v klidné, dobře dostupné oblasti v blízkosti města, pláží a golfového hřiště Puig Campana.

V rámci první fáze bude v nabídce celkem 30 apartmánů a 14 řadových domů. Apartmány se 2 nebo 3 ložnicemi a 2 koupelnami a řadové rodinné domy se 3 ložnicemi a 3 koupelnami budou pečlivě rozvrženy tak, aby nabídly dostatek komfortu a soukromí. V závislosti na umístění a typu budou mít nemovitosti vlastní předzahrádku, terasu nebo střešní terasu.

Komplex svým obyvatelům poskytne krásný výhled na společné prostory, okolní přírodu i panorama města Benidorm. Část nemovitostí se bude pyšnit také výhledem na moře.

Tyto nové bytové jednotky a domy budou postaveny z vysoce kvalitních materiálů a vytvoří atraktivní rezidenční komplex s vlastním venkovním parkovištěm, skladovacími prostory, zelenými plochami a dětským hřištěm. Majitelé apartmánů budou sdílet společný bazén, v případě řadových domů bude možné zbudovat bazén soukromý.

Resort se bude nacházet jen pár kilometrů od všech potřebných služeb, jako jsou nákupní centrum La Marina, restaurace, supermarkety, školy, lékárny, banky, a necelých 8 kilometrů od pláží.
Předpokládaný termín dokončení 1. fáze je březen 2025.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa