– PRODÁNO –

Hledáte něco zcela výjimečného? Představujeme Vám tyto exkluzivní rezidence se 3 ložnicemi, prostornou zahradou se zelenými plochami a velkým privátním bazénem, nacházející se ve městě Finestrat, v provincii Alicante, na severní části pobřeží Costa Blanca.

Vily, rozkládající se ve třech podlažích, jsou jedním slovem impozantní. V přízemí Vás zaujme velká kuchyně s ostrůvkem, která se otevírá do obývacího pokoje s jídelnou. Po obou stranách místnosti jsou velké prosklené dveře a interiér je tak krásně propojený s exteriérem domu. V tomto patře se dále nachází samostatná toaleta a ložnice s vlastní koupelnou.

Ve druhém patře jsou k dispozici dva velmi prostorné pokoje, z nichž můžete vytvořit ložnice pro Vaše děti či hosty. Oba tyto pokoje mají i svou vlastní koupelnu. Na dalším patře domu se nachází střešní terasa, kterou si můžete zařídit dle svých představ.

V rámci příplatkové výbavy je možné vybudovat v domě suterén, kterým zvětšíte jeho užitkovou plochu. K nemovitosti dále náleží parkovací místa situovaná na soukromém pozemku.

Finestrat je jedno z nejkrásnějších míst na severním pobřeží Costa Blanca. Staré město je klidné, s romantickými uličkami plnými tradiční architektury, které vybízejí k procházkám.
La Cala de Finestrat zase nabízí pláže s křišťálově čistou vodou a jemným bílým pískem i nákupní či rekreační centra a restaurace. Jedná se o dokonalou kombinaci mezi mořem a horami, klidem a aktivním životním stylem, kde si každý najde to své.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa