– PRODÁNO –

Nadčasové apartmány se 2 až 3 ložnicemi, nacházející se v Parque Central, nové rezidenční čtvrti ve městě Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Bytové jednotky jsou součástí nové a elegantní budovy, která disponuje nejmodernějšími stavebními technologiemi. Díky použití kvalitních materiálů a konstrukčních systémů je budova energeticky nenáročná a poskytuje maximální komfort.

Nemovitosti mají celkem 2 koupelny, jedna náleží hlavní ložnici, druhá má samostatný přístup z chodby. Každý apartmán má svou vlastní terasu, jejíž velikost se odvíjí od umístění bytové jednotky.
Obývací pokoj i ložnice jsou vybaveny klimatizací. Teplá voda je zajištěna díky solárním panelům a ve všech apartmánech je nainstalovaný ohřívač vody. Kuchyně jsou kompletně zařízené, mají pracovní plochu a obložení z přírodního kamene a jsou vybaveny indukční varnou desku, elektrickou troubu a digestoří. Majitelé domu si mohou užívat krásný výhled na město i nedaleké moře ze střešní terasy objektu, kde je umístěn i společný bazén. Díky skvělé lokalitě stačí pouze vyjít na ulici před domem a takřka na dosah ruky máte veškeré potřebné obchody, služby, volnočasové vyžití i pláže.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa