– PRODÁNO –

Impozantní projekt vysoce moderních, minimalistických vil s rozsáhlými zahradami, nabízející ten pravý středomořský životní styl. Tuto překrásnou rezidenční výstavbu najdete poblíž menšího města Cancelada, severně od města Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Rezidenční komplex je situovaný v klidné části, avšak nudit se zde opravdu nebudete. Rozlehlá zahrada, mnoho zákoutí skýtajících celou řadu možností, jak je využít, relaxační prostor u nekonečného “infinity” bazénu s výhledem na moře i překrásný interiér ve světlých tónech, který komfortně ubytuje Vaši rodinu i přátele. To a mnoho dalšího čeká na budoucí majitele těchto nádherných vil.

V nabídce jsou poslední dvě nemovitosti se 4 ložnicemi a 4 koupelnami, lišící se velikostmi
pozemku, 1050 m2 a 965 m2. Exkluzivní projekt nabízí zcela jedinečné bydlení s možností přizpůsobit si ho podle vlastního vkusu. Díky použití nejnovějších technologií se vily mohou pochlubit funkčním a udržitelným designem a současně je výstavba šetrná k přírodě i nenáročná na údržbu.

Nemovitosti jsou umístěny ve vynikající lokalitě, jen pár kroků od moře a v blízkosti jedné z posledních autentických andaluských čtvrtí. V okolí najdete řadu barů a restaurací se středomořskou kuchyní, obchodů i nejrůznějších služeb, stejně jako vyhlášená golfová hřiště. Komplex je současně situován pouhých 10 minut od jednoho z nejluxusnějších míst na pobřeží Costa del Sol, přístavního města Puerto Banús.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa