Developerský projekt se stylovými a moderními apartmány a střešními apartmány se bude nacházet v pobřežní oblasti New Golden Mile, situované mezi městy Estepona a San Pedro Alcántara, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Projekt se pyšní elegantním architektonickým designem a nabídne prostorné, otevřené interiéry, zhotovené z kvalitních materiálů. K dispozici budou jednotky se 2, 3 i 4 ložnicemi. Dle umístění v rámci budovy budou apartmány disponovat menší zahrádkou, terasou nebo střešní terasou. V závislosti na orientaci apartmánu si budete moci vychutnávat výhledy na hory nebo moře. Střešní apartmány a jejich terasy se budou pyšnit panoramatickým výhledem do okolí a budete si na nich užívat slunce po celý den.

Komplex nabídne i společné prostory, zejména pak zabezpečený vstup do areálu, soukromé parkoviště a skladovací komory, velké upravené zahrady, terasu u bazénu, profesionálně vybavenou posilovnu a pracovní/společenský prostor s kavárnou.

Tento projekt je ideální volbou, ať už hledáte prázdninové bydlení nebo nový domov u moře. V okolí je na výběr z široké nabídky občanské vybavenosti, oblast disponuje vším, od golfových hřišť a pláží až po školy, zábavu, nákupy a restaurace.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa