Představujeme Vám jedinečný developerský projekt s apartmány a střešními apartmány, který bude vystavěn ve městě Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Díky své poloze na vyvýšeném místě nad městem a jižní orientaci se můžete těšit na dechberoucí výhledy na Středozemní moře i ničím nerušený klid.

Butikový projekt nabídne designové a komfortní apartmány s privátní předzahrádkou nebo terasou a střešní apartmány se střešní terasou. Vnitřní dispozici bude tvořit celkem 3 ložnice a 2 koupelny, přičemž hlavní ložnice bude mít svou vlastní koupelnu. Obývací pokoj bude propojen s jídelnou a kuchyní v bílé lesklé úpravě, která se dodává plně vybavená spotřebiči špičkové kvality. Všechny jednotky maximálně využívají denního světla, a to díky instalaci velkých oken a posuvných terasových dveří. Součástí každé nemovitosti je také klimatizace.

Apartmány budou vybaveny řadou prvků, jež se postarají nejen o Vaše pohodlí, ale i bezpečnost. V ceně nemovitosti je parkovací stání v podzemní garáži i skladovací komora a na přání lze po dohodě upravit dispozici bytu tak, aby na míru odpovídala požadavkům klienta. Celý resort je uzavřený a zabezpečený. Majitelé apartmánů mohou využívat společnou zahradu s bazénem a relaxační zónou.

Tento projekt a jeho okolí si zamilujete. Nedaleko se nachází vyhlášená letoviska, jakými jsou města Marbella, Sotogrande nebo Puerto Banús. Vše potřebné tak budete mít na dosah ruky, a to včetně mezinárodních školek a škol, nemocnic, sportovišť, volnočasových aktivit, golfových hřišť i vyhlášených pláží s prestižním oceněním Blue flag.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa