Třetí fáze developerského projektu nabízejícího velmi prostorné domy se 3 ložnicemi. Výstavba bude situovaná nedaleko města Estepona, v samotném srdci rozlehlého golfového areálu Estepona Golf, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Resort představuje 3patrové nemovitosti s panoramatickým výhledem na golfové hřiště, pobřeží, moře a hory. Díky jižní nebo jihozápadní orientaci poskytnou jednotky majitelům dostatek přirozeného světla. Kromě 3 ložnic s vestavěnými skříněmi dispozice nabídne 2 koupelny, přičemž k hlavní ložnici bude náležet vlastní koupelna. Dále zde bude otevřený obývací pokoj s integrovanou kuchyní a samostatnou toaletou v přízemí. Z obývacího pokoje povede vstup na venkovní terasu a dále na menší soukromý pozemek. Při vstupní části domu se bude nacházet i venkovní kryté parkovací místo.

Projekt bude vystavěn v soukromé uzavřené komunitě se společnými zahradami a bazény.
Výstavba zaujme především vysokou kvalitou, propracovaným designem a bude odpovídat aktuálním nárokům na bydlení. Chybět nebudou solární panely, tepelná a zvuková izolace či systém přirozeného větrání. Majitelé apartmánů budou mít navíc privilegia využívat celé zázemí a služby areálu Estepona Golf.

Předpokládané dokončení projektu je v říjnu 2023.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa