Tento nádherný projekt se nachází pouhých 5 minut od centra města Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

V nabídce je celkem 102 apartmánů a střešních apartmánů s 1, 2 nebo 3 ložnicemi. Přízemní jednotky disponují vlastní zahradou, apartmány ve vyšších patrech pak prostornými terasami, jenž poskytují krásný výhled. Rezidenční komplex splňuje nejvyšší standardy a zároveň respektuje aktuální požadavky klientů na úspory energie a udržitelnost. Majitelé apartmánů mohou využívat společné prostory, jako jsou zahrady, dva bazény, dětské hřiště, prostor pro grilování nebo sdílené pracovní prostory. Součástí všech jednotek je parkovací stání v podzemní garáži a některé z jednotek budou mít také komory.

Výstavba se pyšní exkluzivní lokalitou, nachází se nedaleko oblíbené pláže La Rada a přístavu s řadou restaurací a barů. V docházkové vzdálenosti dále najdete nejrůznější druhy obchodů, služeb, parků, volnočasových aktivit a mnoho dalšího. V dojezdové vzdálenosti jsou vyhlášená golfová hřiště a milovníci tradiční španělské architektury se mohou během chvíle dostat do historického centra města. Nedaleko se nachází i známá a vyhledávaná města Marbella a Puerto Banús. Tyto apartmány jsou vhodnou volbou pro ty, kteří hledají trvalý nebo prázdninový domov u moře, ale představují i výhodnou investiční příležitost.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa