– PRODÁNO –

Tento rezidenční developerský projekt v docházkové vzdálenosti od pláže bude vystavěn v historické, původně rybářské vesničce El Mojón, v provincii Murcía, na pobřeží Costa Cálida. Lokalita se nachází mezi městy Torre de la Horadada a San Pedro del Pinatar a nabídne tak dokonale klidné zázemí s nejrůznějšími možnostmi realizace v blízkém okolí.

Projekt tvoří celkem čtyři 3-podlažní budovy s přízemními apartmány se zahradou, apartmány v patře s terasami a střešními apartmány se střešními terasami. V ceně apartmánu je jak skladovací komoda, tak parkovací místo, buďto na vlastním pozemku, v případě přízemních jednotek, nebo na společném parkovišti.

Vnitřní dispozice nabídne 2 až 3 ložnice, 2 koupelny, přičemž hlavní ložnice bude mít svou vlastní koupelnu, dále kuchyni s technickou místností a jídelnu spojenou s obývacím pokojem, odkud bude dále možný vstup na terasu.

Tento uzavřený komplex bude disponovat sdílenými prostory v podobě zahrad a bazénu. Nedaleko komplexu se nachází oblíbená a velmi dobře hodnocená pláž “Playa de las Higuericas”, ale i řada běžně potřebných obchodů a služeb. Jižně od El Mojón pak najdete oblast pro pěší turistiku “Bosque sobre la arena”, která je protkaná dřevěnými pochozími lávkami “Pasarela a la playa”, které lákají k procházkám či výletům na kole podél pláží.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa