Nová rezidenční čtvrť tvořená dvoupodlažními řadovými domy se 3 ložnicemi se nachází v menším městě Dolores, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Díky praktickému řešení dispozice nabízí tyto moderní domy dostatek místa i soukromí pro rodinu i Vaše přátele. Dominantou přízemí je prostorný a světlý pokoj, který propojuje kuchyni s jídelnou a obývacím pokojem. Odtud se lze dostat na soukromý pozemek s terasou a bazénem. V tomto patře dále najdete hlavní ložnici s vlastní koupelnou a samostatnou toaletu. V prvním patře se pak nachází zbylé dvě ložnice, samostatná koupelna a prostorná terasa s krásným výhledem do okolí. Parkovací stání se nachází v suterénu nemovitosti.

Městečko Dolores, kde je výstavba umístěna, je útulné a překvapí milou atmosférou i okolím s ovocnými sady. V blízkosti je také přírodní park l’Hondo a mnoho služeb. Dolores je vzdáleno 10 minut od pláže ve městě Guardamar a potěší průměrnou roční teplotou 21°C a 320 slunečnými dny v roce. Hledáte-li klidné místo nedaleko pobřeží, kde si naplno užijete středomořského stylu života, pak je pro Vás tato výstavba ideální možností.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa

Mapa