Developerský projekt s luxusními řadovými rodinnými domy, které se budou nacházet ve městě Dolores, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Výstavba se bude skládat z celkem 12 nemovitostí se soukromou terasou s bazénem a parkovacím místem. Vnitřní dispozice se bude rozkládat na dvou podlažích a nabídne velmi praktické a komfortní zázemí. V přízemí najdete rozlehlou místnost propojující kuchyni, jídelnu a obývací pokoj. Zároveň zde bude koupelna s toaletou a technická místnost. Schodištěm vedoucím z chodby se dostanete dále do prvního patra, kde budou situovány 3 ložnice a 2 koupelny, přičemž hlavní ložnice bude mít svou vlastní koupelnu a šatnu. V tomto patře také najdete menší balkon přístupný z jedné z ložnic.

Městečko Dolores, kde je výstavba umístěna, je útulné a překvapí milou atmosférou i okolím s ovocnými sady. V blízkosti je také přírodní park l’Hondo a mnoho služeb. Dolores je vzdáleno 10 minut od pláže ve městě Guardamar a potěší průměrnou roční teplotou 21 °C a 320 slunečnými dny v roce. Hledáte-li klidné místo nedaleko pobřeží, kde si naplno užijete středomořského stylu života, pak je pro Vás tato výstavba ideální možností.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa