Developerský projekt s apartmány a střešními apartmány se 2 až 3 ložnicemi, se bude nacházet 100 m od pláže, ve městě Dénia, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Všechny bytové jednotky se budou pyšnit výhledem na moře a budou zhotoveny z materiálů nejvyšší kvality. Společné prostory nabídnou majitelům apartmánů bazén pro dospělé i pro děti a zahrady vhodné k relaxaci i procházkám. Uvnitř bytu budou dále k dispozici 2 koupelny, otevřená, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s jídelnou. Každá jednotka bude mít svou vlastní terasu, střešní apartmány pak exkluzivní privátní střešní terasu. V ceně apartmánu bude také klimatizace, podzemní parkovací stání a skladovací komora.

Nově vybudovaná rezidenční čtvrť bude umístěna jen několik metrů od pláže Almadraba, kam povede přímý pěší přístup ze zástavby. Za necelých 5-10 minut jízdy automobilem se dostanete do supermarketu, na tržnici, do banky, restaurace či kavárny, ale i do zdravotního střediska, posilovny, na golfové hřiště, autobusové nádraží i do turistické informační kanceláře.

Tyto moderní apartmány Vám nabídnou celoroční bydlení v klidné rezidenční oblasti s veškerým komfortem v okolí a současně představují skvělou investici s potenciálem výnosu z pronájmu. Předpokládaný termín dokončení je v červnu 2024.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 90 min
  • střešní terasa
  • terasa
  • u moře

Mapa