VILY V DALT DE SA RAPITA, MALLORCA (JIŽNÍ POBŘEŽÍ)

Nová fáze aktuálně v prodeji. Plánovaný termín dodání Fáze 1: červenec 2023.

Design vil v Dalt de Sa Rapita II je velmi moderní a minimalistický. Díky důmyslnému zpracování nabízí velkorysé a světlé místnosti poskytující maximální prostor a pohodlí.

Domy mají 3 dvoulůžkové ložnice a 3 koupelny, vybavenou kuchyň a technickou místnost, obývací pokoj, jídelnu s před připravenou instalací na krb, velké terasy a zahradu. K pozemku patří také soukromé parkovací stání a komora.

Vila je vybavena kuchyní, která je splněným snem každého šéfkuchaře. A nejen to, kuchyň je otevřená směrem do obývacího pokoje s jídelnou i na terasu, čímž vytváří živý prostor, ve kterém můžete sdílet chutné pokrmy například se svými hosty.

Všechny nemovitosti jsou orientovány na jih, takže světlo proniká do každého koutu domu a poskytuje tak úžasný pocit prostornosti. Díky všem designovým detailům představují tyto vily osobitý domov s útulnou, přirozenou atmosférou. I z tohoto důvodu jedna ze stěn obývacího pokoje přesahuje zvenčí svým kamenným obkladem, jenž dotváří působivý pocit propojení mezi venkovní terasou a interiérem.

Ke všem vilám náleží soukromý bazén a vlastní zahrada.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • komora
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa