Představujeme Vám developerský projekt s celkem 58 apartmány se 2 nebo 3 ložnicemi, který se bude nacházet kousek od pobřeží města Casares, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.
Projekt představuje 4 budovy, které nabídnou přízemní bytové jednotky s privátní zahradou, bytové jednotky v prvním patře s výhledem na moře a exkluzivní střešní byty s terasami a jedinečným panoramatickým výhledem.

Projekt je navržený tak, aby svým obyvatelům poskytoval maximální pohodlí, a to díky výběru těch nejkvalitnějších materiálů i pečlivě promyšlenému designu. Majitelům bude k dispozici rovněž automatický klimatizační systém. Apartmány budou opatřeny zvukovou izolací a budou splňovat nejvyšší technické normy i nároky na energetickou soběstačnost. Všechny budovy budou orientovány na jihovýchod a maximálně využijí přirozené světlo pronikající skrze velká okna.

Součástí komplexu budou velké upravené plochy pro rodinnou rekreaci a společný bazén. Ke každému apartmánu bude k dispozici venkovní kryté parkovací místo pod pergolou.

V okolí výstavby najdete vše, co si jen můžete přát. Milovníci golfu mohou zavítat na jedno z mnoha hřišť, například Finca Cortesín, Casares, Estepona nebo La Duquesa. Nedaleko se nachází i krásné písečné pláže či přístavní město La Duquesa s úžasnými restauracemi, obchody, službami a volnočasovým vyžitím.

Konstrukce již započala a předpokládaný termín dokončení je v březnu 2024.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa