Představujeme Vám nadstandardně vybavený developerský projekt s jedinečným výhledem na zátoku města Benidorm, který bude vystavěn v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Projekt je navržený tak, aby majitelům bytových jednotek poskytoval dostatek soukromí a umožnil jim si plnými doušky užívat středomořského podnebí a komfortu.

V nabídce jsou přízemní apartmány, apartmány v patře, střešní apartmány s privátní střešní terasou a také 2 exkluzivní vily s vlastními bazény. Dispozice nabídne 2 až 3 ložnice, 2 až 3 koupelny a dále plně vybavenou kuchyni, která společně s obývacím pokojem a jídelnou tvoří velkou vzdušnou místnost. Samozřejmostí jsou soukromé venkovní prostory v podobě předzahrádky, terasy či střešní terasy. V ceně apartmánu je zahrnuto parkování v podzemní garáži.

Resort nabídne svým obyvatelům nejen výjimečný design, architekturu a moderní styl, ale zejména široké zázemí. Využívat bude možné bazén, vyhřívaný bazén, vířivku, posilovnu, relaxační zónu, pracovní zónu, kurty, sdílené zahrady i dětské hřiště. A pokud byste se přece jen nudili, v docházkové vzdálenosti na Vás čekají čisté písečné pláže a bohatá nabídka obchodů a služeb města Benidorm. Celý resort je kompletně uzavřený a střežený kamerovým systémem.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa