– PRODÁNO –

Luxusní moderní apartmány nacházející se jen několik málo kroků od moře. Výstavba je situovaná ve městě Benidorm, přímo u pláže Playa Poniente, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Vyberte si z apartmánů s 1, 2, 3 nebo 4 ložnicemi. Bezkonkurenční poloha a rozvržení této rezidenční výstavby umožňují vychutnat si nádherný výhled na moře. Komplex navíc disponuje více než 12 000 m2 společných prostor rozmístěných v různých podlažích tak, abyste si mohli užívat života ve Středomoří bez omezení. K dispozici je vyhřívaný bazén, bazén pro dospělé, dětský bazén s dětským koutkem, posilovna s panoramatickým výhledem, vířivky, relaxační zóna, dětská klubovna, videoherna a různá sportovní hřiště.

Pláž Poniente, která je dlouhá přes 3 km a od rezidence je vzdálena pouhých 80 m, Vás uchvátí jemným zlatavým pískem s křišťálově čistou vodou. V okolí se nachází také řada přístavů, přičemž nejbližší je přímo v Benidormu.

V dosahu jsou celoročně otevřené nejrůznější služby, jako řada nákupních zón se spoustou obchodů, ale i restaurace a zábavní podniky. Město Benidorm poskytuje mnoho turistických atrakcí například zábavní park Terra Mítica, zábavní park Terra Natura, vodní park Aqualandia a mořský svět Mundomar.
V okruhu 4 km na Vás čeká hned několik nádherných golfových hřišť, kde se při hře můžete zároveň kochat krásným výhledem na Benidormský záliv. Za návštěvu stojí například hřiště Bonalba v Mutxamiel, Golf Ifach v Calpe, Las Rejas Open Club Benidorm anebo Nicklaus Design.
Tato velmi oblíbená lokalita je zároveň vhodnou volbou pro pořízení nemovitosti k investici.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • terasa
  • u moře

Mapa