Nová výstavba apartmánů v prestižní oblasti Atalaya na Costa del Sol.

V nabídce jsou apartmány se 2 a 3 ložnicemi. Resort je umístěn pouhých 5 minut od pláže a nedaleko oblíbeného přístavu Puerto Banús anebo čtvrti Golden Mile v Marbelle.

Privilegovaná oblast Atalaya je obklopena golfovými hřišti a v blízkosti nechybí ani nejrůznější typy obchodů i služeb. Rezidence s 63 apartmány, podzemním parkovištěm a skladovacími prostory nabízí dva modely bytových jednotek: apartmány se 2 ložnicemi a 2 koupelnami a apartmány se 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Kromě jiného budou majitelům k dispozici nádherné společné prostory s bazénem pro dospělé, dětským bazénem, vířivkami, posilovnou, hřištěm na petanque a dětským hřištěm.

Díky prostorným terasám si můžete užívat pobyt či stolování pod širým nebem, velká okna Vám zase v interiéru zajistí dostatek světla. Na výběr jsou přízemní apartmány s terasami a soukromými zahradami, apartmány v prvním patře s velkými terasami nebo střešní apartmány se střešní terasou. Všechny jednotky budou mít plně vybavenou kuchyni jejíž součástí jsou tyto spotřebiče: digestoř, trouba, lednice, varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba a pračka.

Celý projekt klade důraz na použití vynikajících stavebních materiálů. Budoucím majitelům současně poskytuje možnost částečně si přizpůsobit interiér dle jejich přání (podlahové krytiny, malířské nátěry, koupelnová sanita).

Termín dodání: 15. listopadu 2023

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa