Nádherné apartmány poblíž golfového hřiště nacházející se v srdci pohoří Vega Baja, v exkluzivní rezidenční čtvrti Grecia ve městě Algorfa na pobřeží Costa Blanca.

Nemovitosti vynikají moderním designem a špičkovou kvalitou povrchových úprav. K dispozici jsou přízemní apartmány se zahradou nebo apartmány v prvním patře se střešní terasou. Oba typy jednotek mají 2 ložnice a 2 koupelny, dále obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelní částí. K hlavní ložnici náleží vlastní koupelna s vyhřívanou podlahou a sprchovým koutem, do druhé, samostatné, koupelny s vanou je přístup z chodby. Obě ložnice jsou vybaveny vestavěnými skříněmi.

Bytové jednotky jsou velmi světlé a prostorné a společné prostory komplexu se mohou pochlubit udržovanými zahradami a zelenými plochami i velkým bazénem.

Město Algorfa je obklopené nejen citrusovými sady, ale především všemi potřebnými službami. Majitelé ocení i pohodlný přístup k hlavním komunikacím a možnost navštívit nedaleká pobřežní města Torrevieja a Guardamar del Segura. K dispozici je i slavné a prestižní golfové hřiště La Finca, které nabízí perfektní zázemí všem milovníkům tohoto sportu.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa