Nová fáze výstavby bytových domů nedaleko pláže, v oblasti Playa Flamenca, blízko města Torrevieja, v obci Orihuela, provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Apartmány se 2 nebo 3 ložnicemi se budou nacházet ve 4podlažních budovách. Výstavba nabídne přímořské bydlení a jedinečné prostředí v idylické rezidenční zástavbě, která se pochlubí otevřenými prostory, krásným a praktickým designem a důrazem na udržitelný provoz. Tento developerský projekt byl navržen tak, aby zahrnoval dostatek zelených a užitných ploch. Nabídne tak rozsáhlé parky, pěší cesty a cyklostezky anebo fasády budov s rostlinnými záhony. Dále budou k dispozici vyhřívané i nevyhřívané venkovní bazény pro dospělé i děti, vířivky, parky, dětský aquapark, jezírka a ozdobné fontány, odpočinková zóna s barem i bar integrovaný do bazénu, pergola s terasou, posilovna s prosklenou fasádou nabízející panoramatický výhled na jezero, místnost na cvičení a finská sauna. Projekt poskytne svým obyvatelům maximální možný komfort a pohodlí.

Nedaleko rezidenční výstavby je nejen oblíbená pláž Playa Flamenca, ale i mnoho dalších ve městě Orihuela Costa, například Playa La Zenia, Playa Punta Prima, Cala Las Estacas nebo Cala Capitán. Pláže rovněž nabízí mnoho sportovních aktivit. V blízkém okolí je dále k dispozici široká škála služeb včetně veřejné dopravy, supermarketů, restaurací a různých možností trávení volného času. A jen několik málo kilometrů Vás bude dělit od tří vynikajících 18jamkových golfových hřišť, Golf Villamartín, Real Club de Golf de Campoamor a Golf Las Ramblas de Campoamor.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa