Designový moderní domov přesně podle Vašich představ. K dispozici jsou jednotky se dvěma či třemi ložnicemi, apartmány s velkou terasou, střešní apartmány s terasou anebo přízemní se zahradou. Veškeré jednotky disponují prostornou terasou, kompletně vybavenou kuchyní a překrásnými společnými prostory. V nabídce je i možnost parkovacího stání a komory.

Komplex se nachází na nejvyšším místě Campoamor, nedaleko pláže La Glea a přístavu. Z prostorné terasy je díky tomuto strategickému umístění jedinečný výhled na moře a okrasné zahrady. Kromě zahrady je k dispozici i krytý vyhřívaný bazén, sportovní areál, posilovna, dětský koutek, velký venkovní bazén, menší bazén pro děti a prostor k uložení kol. Kromě toho můžete libovolně využívat společenskou místnost nacházející se vedle bazénu a prostor na střeše komplexu určených k relaxaci, ideální místo pro Vaše setkání s rodinou či přáteli.

Apartmány jsou situovány na jihu Costa Blanca poblíž města Torrevieja. V nedaleké pobřežní oblasti Orihuela Costa najdete jedny z nejkrásnějších pláží, z nichž se většina pyšní oceněním Blue Flag. V regionu je taktéž mnoho rezidenčních oblastí, které nabízejí řadu restaurací, barů a dalších zařízení, včetně oblíbeného „Zenia Boulevard“, jednoho z největších nákupních center v provincii Alicante. Mezinárodní letiště Alicante a Corvera jsou přibližně 40-50 minut jízdy od Orihuela Costa, díky čemuž se lokalita stala vyhledávaným cílem nejen zdejších obyvatel, ale i turistů z celého světa.

Projekt se skládá ze dvou bloků, jejichž výstavba probíhá postupně. Blok 1 má být dokončen v létě 2023 a blok 2 pak v létě 2024.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • komora
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa