Hledáte-li novostavbu, představujeme Vám jedinečnou příležitost. V první fázi je v nabídce 85 exkluzivních apartmánů s 1, 2 a 3 ložnicemi.

Nemovitost se nachází v zástavbě Isea Calma, v letovisku Isla del Fraile. Je zde k dispozici celá škála zařízení, včetně restaurací, obchodů, supermarketu, kaváren, kina a veškerých služeb, které byste ve městě očekávali. Tato soukromá zástavba nabízí dva úžasné společné bazény, odpočinkové zóny, zahrady, hřiště, venkovní posilovnu a mnoho dalšího. Jednoduše úžasné místo, kde můžete zažít nádherný východ slunce zpoza výběžků přírodního parku Cabo de Gata.

Město Águilas je obklopeno horami Sierra de la Carrasquilla a Sierra de la Almenara a parkem Lomo de Bas. Najdete zde řadu stezek, které se setkávají v části přírodních rezervací Cabo Cope a Puntas de Calnegre. Águilas nabízí i spoustu příležitostí pro milovníky vodních sportů, horské turistiky či golfu. Nemovitost je vzdálená jen 5 minut automobilem od města Águilas, 1 hodinu od mezinárodního letiště Murcia, 1 hodinu a 20 minut od letiště Almeria a 1 hodinu a 40 minut od letiště Alicante. Její umístění je opravdu skvělé.

Komplex nabízí soukromé podzemní parkoviště s bezpečnostní bránou a s připravenou instalací pro nabíjecí stanice pro elektromobily. Designové apartmány jsou zasazeny do zdejší krásné přírody, kterou respektují a obohacují. Díky své vyvýšené poloze maximálně využívají přirozeného světla a nabízí nádherný výhled na Středozemní moře z velkých teras. Použitím ušlechtilých materiálů, využitím morfologie hory a velkého množství vegetace bylo dosaženo dokonalé harmonie mezi domy a prostředím, ve kterém se nachází.

Technická specifikace každého bytu:

Vnitřní příčky: uvnitř bytu se nachází lehké sádrokartonové příčky. Dělící stěny mezi bytovými jednotkami jsou z perforovaných keramických cihel s akustickou izolací Rockwool a lehkou sádrokartonovou příčkou na obou stranách.

Interiér: v bytě najdete bezpečnostní zesílené vstupní dveře, interiérová strana je bíle lakovaná. Dále pantové anebo posuvné interiérové ​​dveře lakované bíle, dle místnosti. Rovněž byly instalovány vestavěné skříně, které jsou uvnitř obložené a mají posuvné, bíle lakované dveře.

Podlahy: v celé bytové jednotce je položená porcelánová kamenina nejvyšší kvality. Na výběr je ze tří modelů (lze vybírat ve fázi výstavby projektu až do data stanoveného projektovým managementem). Na balkonech a terasách naleznete protiskluzovou porcelánovou kameninu.

Stěny a stropy: v koupelnách jsou použity keramické obklady nejvyšší kvality. Mezi horními a spodními kuchyňskými skříňkami jsou křemenné obkladové kachličky Compaq, které ladí s pracovní deskou kuchyně. Na zbytku stěn a stropě je použit latexový nátěr.

Nátěry: stěny a stropy jsou natřené omyvatelným a otěruvzdorným latexovým nátěrem.

V jednotce je kompletně nainstalovaný potrubní systém HVAC s čerpadlem teplého a studeného vzduchu. Ovládání termostatem je možné z obývacího pokoje i jídelny.

Koupelnové zařízení a baterie: jedná se o špičkovou koupelnovou sanitu z bílého slinutého porcelánu. V koupelně je pryskyřičná sprchová vanička se zabudovanými bateriemi, koupelnová skříňka pod umyvadlo, koupelnové zrcadlo Demister, na pevno umístěná sprchová zástěna včetně dveří uchycených na pantech.

Kuchyně: horní i spodní kuchyňské skříňky jsou v lesklém provedení – možnost výběru ze dvou barev (lze vybírat ve fázi výstavby projektu až do data stanoveného projektovým managementem). Kuchyňská pracovní deska značky Compaq Quartz je dodávána včetně dřezu s baterií. Kuchyň je vybavena následujícími domácími spotřebiči: sklokeramická varná deska, digestoř, elektrická trouba, mikrovlnná trouba.

* Výše ​​uvedené informace a vybavení dodává stavební firma a společnost Vela Realty Group, s.r.o. nenese odpovědnost za jakékoli změny. Všechny detaily budou potvrzeny při uzavření smlouvy.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa