– PRODÁNO –

Udržovaný apartmán se 2 ložnicemi nacházející se v prvním patře oblíbeného přímořského resortu Pueblo Salinas, nedaleko městečka Vera, v provincii Almería na pobřeží Costa de Almería.

Interiér nabízí prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou, odkud se dále dostanete na jižně orientovanou terasu s výhledem do zahrady a na moře. Tento prostor s jídelním koutem a barovým posezením je jako stvořený k venkovnímu stolování.

Dále je k dispozici samostatná, kompletně vybavená kuchyně, na jejímž konci se nachází technická místnost. Ložnice a 2 koupelny jsou přístupné z chodby vedoucí z obývacího prostoru. Hlavní ložnice s dvoulůžkovou postelí a vestavěnými skříněmi má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem i vstup na terasu. Druhá ložnice je aktuálně vybavena dvěma samostatnými postelemi a rovněž disponuje vestavěnými skříněmi. Hlavní koupelna je vybavena vanou. V apartmánu je nainstalovaná klimatizace a prodává se plně vybavený.

Nemovitost je situována v zabezpečeném komplexu a náleží k ní soukromé kryté venkovní parkovací stání a společná úschovna kol. Pobyt v komplexu si můžete zpříjemnit návštěvou společného bazénu, zahrady anebo sportovní plochy. Objekt je umístěn 5 minut jízdy automobilem od pláže a místních obchodů.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa