Nepřehlédněte tento přízemní rohový apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, který se nachází v uzavřené komunitě Pueblo Salinas, jen pár minut od krásných pláží Vera Playa pyšnícími se prestižním oceněním “Blue flag”.

Do objektu se vstupuje přes soukromou předzahrádku, které zajišťuje soukromí vzrostlý živý plot. Apartmán se skládá z moderní kuchyně, samostatné technické místnosti a prostorného světlého obývacího pokoje spojeného s jídelnou. Obě ložnice jsou dvoulůžkové a ta hlavní má svou vlastní koupelnu.

Z obývacího pokoje i z prostorné hlavní ložnice vedou posuvné dveře na krytou terasu a do soukromé zahrady. Díky tomu, že je bytová jednotka rohová, zahrada ji lemuje po celém obvodu.
Nemovitosti na první pohled zaujme kvalitním zpracováním i zvolenými materiály, jako jsou například žulové desky. Z dalšího vybavení lze zmínit klimatizaci v obývacím pokoji a v hlavní ložnici, vestavěné skříně, vstupní kameru intercom a soukromé kryté parkovací stání v blízkosti bytu. Ten se prodává kompletně zařízený a je tak připravený k nastěhování.

Komplex je jedinečný díky svým udržovaným zeleným plochám a zahradám, které zahrnují přírodní bazén, potůčky, vodopády a jsou protkané chodníky, jenž vybízí k procházkám. K vybavení komplexu patří 2 venkovní bazény, tenisový kurt a 2 kurty na padel. Zahrady a společné prostory mají celkem 9600 m2 a jsou skutečnou předností této rezidenční zástavby.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa