Udržovaný apartmán v prvním patře uzavřeného komplexu, situovaný v pobřežní části Vera Playa, u města Vera, v provincii Almería, na pobřeží Costa de Almería. Přidanou hodnotou nemovitosti je rovněž velmi dobře vybavený areál disponující několika bazény, zahradami, soukromým parkovištěm a vstupní bránou s vrátnicí.

Interiér samotného bytu je kombinací moderní i tradiční architektury. Vstupní chodba Vás uvede do obývacího pokoje a jídelny, odkud si skrze velké terasové dveře můžete vychutnat poutavý výhled na okolí a do společných zahrad s bazénem. Terasa je díky své jihozápadní orientaci ideálním místem pro celodenní slunění a večerní stolování. V bytě je dále samostatná, plně vybavená kuchyně s dostatečným množstvím úložných prostor a také technická místnost. K dispozici jsou celkem 2 ložnice s vestavěnými skříněmi a dvě koupelny, jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem.

Výstavba je jen kousek od místních restaurací a barů, v okolí je také řada obchodů a autobusové zastávky. Místní pláže jsou vzdálené jen 5 minut jízdy automobilem, nicméně kromě odpočinku u moře je Vera Playa ideální pro pěší turistiku nebo jízdu na kole, vybízí k tomu množství tras, cyklostezky i rovinatý terén. Apartmán oceníte nejen jako Váš druhý domov u moře, ale je současně vhodný jako investice za účelem pronájmu.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa