Tento přízemní apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází ve známém golfovém resortu Valle del Este, poblíž města Vera, v provincii Almería, na pobřeží Costa de Almería. Nemovitost je součástí komunity s udržovanými zahradami, 2 bazény pro dospělé a dětským bazénem. Samotný apartmán se může pochlubit prostornou a částečně krytou terasou a menší privátní zahrádkou.

Při vstupu do nemovitosti Vás přivítá centrální místnost s plně vybavenou moderní kuchyní, jídelnou a krásný obývací pokoj s prosklenými posuvnými dveřmi, které nabízejí skvělý výhled a díky kterým do místnosti prostupuje dostatek přirozeného světla. Těmito dveřmi se dále dostanete na zmíněnou terasu, která je mírně vyvýšená a je ideálním místem k ničím nerušenému odpočinku či venkovnímu stolování.
Kromě toho je v bytě instalovaná klimatizace a nachází se zde i samostatná technická místnost, kde je umístěna pračka a bojler na vodu. K nemovitosti patří podzemní parkovací stání, skladovací komora a díky výtahu je vhodná i pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa

Mapa