Nově zrekonstruovaný apartmán se 2 ložnicemi, který se nachází v nádherném golfovém resortu Valle del Este, v provincii Almería, u pobřeží Costa Almería.

Nemovitost je situovaná v uzavřené a bezpečné komunitě a je přístupná jak z přízemí přes terasu, tak hlavními dveřmi. Při vstupu z přízemní části bránou vejdete na prostornou terasu s pergolou, která může sloužit k relaxaci, zábavě i venkovnímu stolování. Terasa je částečně vydlážděná a poskytuje dostatek soukromí a výhled na golfové hřiště a okolní hory. Při vstupu hlavními vchodovými dveřmi Vás přivítá otevřený obývací pokoj propojený s kuchyní. Tato místnost je plná přirozeného světla díky velkým oknům a posuvným terasovým dveřím.

Kuchyně je plně vybavena moderními spotřebiči a nabízí spoustou úložných prostor i velkou pracovní plochu. Chodbou se dále dostanete do koupelny a do ložnice pro hosty, která má vlastní vstup na terasu. Hlavní ložnice disponuje vestavěnými skříněmi, vlastní koupelnou a taktéž soukromým vstupem na terasu. Byt se prodává plně vybavený, je bezbariérový a klimatizovaný, majitelům je k dispozici soukromé kryté parkovací stání o rozloze 15 m2 a sdílený bazén.

Golfový komplex, ve kterém se apartmán nachází, je známý svými krásně udržovanými zelenými plochami, přidruženým 4* hotelem s lázněmi a řadou barů a restaurací. Tento fantastický resort tak nabízí nejen skvělé celoroční nebo prázdninové bydlení, ale má i vynikající potenciál k pronájmu.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 120 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • zařízení v ceně

Mapa