– PRODÁNO –

Nabízíme Vám tento apartmán se 3 ložnicemi, situovaný v nádherném golfovém resortu Valle del Este, v provincii Almería, u pobřeží Costa Almería.

Nemovitost je jižně až jihozápadně orientovaná, nachází se v nejvyšším patře budovy a může se pochlubit vlastní střešní terasou s panoramatickým výhledem.

Dispozice bytu se skládá z otevřeného obývacího pokoje s jídelnou, odkud je přístup do samostatné kuchyně. Dále následuje chodba vedoucí ke všem třem ložnicím s vestavěnými skříněmi a dvěma koupelnám, první s vanou a druhá se sprchovým koutem.

Obývací pokoj je krásně světlý a vzdušný díky velkým posuvným dveřím, jenž Vás zavedou na balkon. Kuchyně je plně vybavená všemi potřebnými spotřebiči. Vedle hlavní ložnice se nachází schodiště vedoucí na střešní terasu. Jedná se o ideální prostor pro užívání si soukromého a ničím nerušeného pobytu na čerstvém vzduchu a zároveň nabízí příjemný výhled. V domě je navíc instalovaná klimatizace.
Resort Valle del Este se nachází v těsné blízkosti města Vera a také místních pláží. Tohle velmi oblíbené golfové letovisko se pyšní i malým obchodním centrem, bary a restauracemi.

Nabízí také dva bazény, tenisové kurty a komunální zahrady, které jsou majitelům plně k dispozici. Kromě toho se zde nachází čtyřhvězdičkový hotel s lázeňským a restauračním zařízením, který je přístupný veřejnosti i rezidentům.
K nemovitosti náleží soukromé parkovací místo.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 120 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa