– PRODÁNO –

Moderní apartmán situovaný v jedinečném komplexu, který získal ocenění za svůj design v duchu tradičního čínského umění Feng Shui, jehož cílem je harmonie a kvalita života.
Výstavba se bude nacházet v oblasti Vera Playa, v provincii Almería, na pobřeží Costa de Almería a pouhých 400 metrů od pláže „Playazo“. Apartmán bude disponovat 2 ložnicemi, 2 koupelnami, plně vybavenou kuchyní se všemi spotřebiči, jídelnou a obývacím pokojem. K apartmánu bude náležet parkovací místo a z dalšího vybavení nelze opomenout solární panely k ohřevu vody, vstupní kameru nebo speciální okna zajišťující proudění čerstvého vzduchu.

Objekt se bude nacházet v uzavřené a zabezpečené urbanizaci s bazénem a pouze jedním vchodem pro pěší i automobily. Součástí komplexu bude také posilovna. Oblast Vera Playa se může pochlubit písečnou pláží o délce více než 6 kilometrů a šířce 50 metrů. V bezprostřední blízkosti výstavby najdete také supermarket, lékárnu a další obchody, bary či restaurace. Výhodu je místní autobusové spojení mezi pobřežní oblastí Vera playa, městem Vera a oblíbenými pobřežními městy Garrucha a Mojacar.

Předpokládané termíny dodání:
Přízemní apartmán se zahradou: červenec 2023
První patro s terasou: konec roku 2024
Apartmán se střešní terasou: koncem roku 2024

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa