Kompletně zrekonstruovaný rohový apartmán se 3 ložnicemi situovaný v centru města Torrevieja, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Apartmán se nachází v posledním patře obytné budovy s výtahem a pyšní se elegantním skandinávským designem.

Vnitřní dispozice nabídne kromě tři dvoulůžkových ložnic, jednu rodinnou koupelnu, plně vybavenou kuchyni a propojený obývací pokoj s jídelnou, odkud se dále dostanete na jižně orientovanou terasu. Je zde také menší technická místnost s kotlem a pračkou, která může současně sloužit jako skladovací komora.

Každou místnost zdobí bodové osvětlení, které vytváří hřejivou a příjemnou atmosféru. Z dalšího vybavení je k dispozici klimatizace, podlahové vytápění a veškeré spotřebiče.

Nemovitost se nachází v centru města Torrevieja, pouhých 300 metrů od promenády a krásných pláží. Na dosah ruky je také řada restaurací, obchodů a dalších služeb.

Tato jednotka se prodává kompletně zařízená a je připravena k nastěhování.
Ať už hledáte prázdninové útočiště, celoroční bydlení nebo lukrativní investici za účelem pronájmu, tento apartmán nabízí skvělou příležitost.

Parametry nemovitosti

  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa