– PRODÁNO –

Nepřehlédněte tento krásný moderní apartmán se 3 ložnicemi a střešní terasou, situovaný u města Torrevieja, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Byt je součástí nově postaveného komplexu, jenž disponuje 2 velkými bazény, zelenými plochami a dětským hřištěm.

Kromě 3 dvoulůžkových ložnic s vestavěnými skříněmi jsou v apartmánu 2 koupelny, přičemž hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu. Dále je k dispozici otevřená kuchyně propojená s jídelním koutem a obývacím pokojem. Z obývacího pokoje je následně přímý vstup na terasu, z níž se po schodech dostanete na střešní terasu. Spodní terasa představuje ideální prostor pro venkovní posezení a nabízí krásný výhled na jeden ze společných bazénů. Na střešní terase je instalovaná pergola, která ji částečně zastiňuje. Nachází se zde také posezení, malý prostor s pracovní plochou a dřezem a technická místnost, kde je umístěná pračka a bojler na vodu.

Byt je vybaven centrální klimatizací, podlahovým vytápěním v obou koupelnách a v obývacím pokoji, větracími lištami ve všech oknech a filtrem na vodu v kuchyni. Nemovitost se prodává kompletně zařízená a v ceně je zahrnuto soukromé parkovací stání i skladovací komora v podzemním garážovém prostoru.

Zástavba je kompletně uzavřená a bezpečná a nachází se nedaleko obchodů, služeb, parků i pláže. Za návštěvu stojí také přístav města Torrevieja, nedaleké městečko La Mata nebo přírodní laguny Lagura Rosa či Laguna Salada de la Mata.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • zařízení v ceně

Mapa