– PRODÁNO – 

Nabízíme k prodeji tento moderní přízemní apartmán v docházkové vzdálenosti od pláže, nacházející se ve městě Torre de la Horadada, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.


Dispozice se skládá z otevřené kuchyně s barovým posezením, která je propojená s obývacím pokojem. Z této prostorné místnosti se velkými prosklenými dveřmi dostanete na terasu a dále do soukromé zahrady. Nemovitost má celkem tři ložnice a dvě koupelny, přičemž k hlavní ložnici náleží vlastní koupelna.


Tento přízemní apartmán má terasy na každé straně a celý den si tak majitelé mohou dopřát dostatek slunečního svitu i stínu. V přední části najdete západně orientovanou terasu, která zároveň může sloužit i jako soukromé parkovací stání, v zadní části je pak již zmíněná terasa se zahradou, která je orientovaná na východ a jih a nabízí dokonalý výhled na společný bazén, který je ze zahrady přístupný brankou. V zahradě byl položen kvalitní umělý trávník a posezení je vybaveno praktickou markýzou.
Výstavba je v blízkosti široké nabídky služeb, obchodů, restaurací, volnočasových aktivit i nákupních center. V docházkové vzdálenosti najdete jak pláž, tak přístav i hlavní náměstí.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa